FG/AL40-6000-R7016
Hliníkový plotový adaptér pre 40mm výplne - 6000mm
Materiál: Hliník, Povrchová úprava: Práškovaný s textúrou, Vzhľad: Antracit RAL7016, L: 6000
bez DPH
s DPH
KS
Skladová dostupnosť
SK Krompachy > 25
SK Banská Bystrica 0
SK Bratislava R1 0
SK Senec 14
Kontakt
Pre viac informácii kontaktujte nášho obchodníka:
objednavky@umakov.sk; info@umakov.sk
Parametre
Materiál
Definuje materiál, z ktorého je výrobok vyrobený
Hliník
Povrchová úprava
Konečný stav povrchu výrobku.
Práškovaný s textúrou
Vzhľad
Vyberte si farebný odtieň.
Antracit RAL7016
L
Dĺžkový parameter produktu
6000
Katalog
Povinný sortiment
Hliníkový plotový adaptér pre výplne - 6000mm krycia lišta FG/A2F20x14-6000-R7016
Materiál
Hliník
Povrchová úprava
Práškovaný s textúrou
Vzhľad
Antracit RAL7016
Povinné príslušenstvo
bez DPH
Skladom (3696 KS)
KS
Povinné príslušenstvo
V setoch
Nerez AISI 304/Hliník
Skladom (73 KS)
SADA
Hliníkový plotový adaptér pre výplne 20/22/24/26 - 6000mm FG/AS20x26-6000-R7016
Skladom (387 KS)
V setoch
Nerez AISI 304/Hliník
Skladom (73 KS)
SADA
Diely sady
Set hliníkového stĺpika 50x60 a krycej lišty - 1850 mm Antracit R7016 FG/P50x60-1850-R7016
7 ks
12 ks
Hliníková krytka profilu/stĺpika 50x60 Antracit R7016 FG/CP50x60-R7016
4 ks
Skrutka s valcovou hlavou s vnútorným šesťhranom, AISI304, M10x60 A-DIN 912-A2 M10x60
8 ks
Nerez AISI 304
Natural
L
60
Skrutka do plechu so zápustnou hlavou-TORX, nerezová A-DIN 7982C-TX-A2 4,2x22
16 ks
Nerez AISI 304
Natural
Držiak pántu pre rámovy profil 50x60 R7016 FG/CH50x60-R7016
4 ks
Hliníková kosodĺžniková plotová žalúzia 20 x 105 - 2,0 m Antracit RAL 7016 FG/L1S20x105-2000-R7016
36 ks
1 ks
Skrutka samovrtná so 6-hr. hlavou, nerezová A-DIN 7504K-A2 4,2x16
120 ks
16
Záves nastaviteľný s prírubou (vrchný+spodný) D4/84-40x40-BLACK
2 ks
Oceľ
Práškovaný
Hmotnosť brány Gmax/Goptimal (kg)
120
Kľučka guľa pevná - pár, AISI 304, K320 D8/05G-L-i
1 ks
Brus
t
1
Doraz bránky univerzálny 30x15, Inox B8/07T-30x15
Brus
Skrutka do dreva s polguľatou hlavou, nerezová A-PH 5x20
7 ks
20
lock K431 for cylinder insert for JP 50x30mm AISI304 lock K431 for cylinder insert for JP 50x30mm AISI304
Novinka
Zámok pre cylin.vložku do JP profilu 50x30mm predná lišta nerez B8/30-30x90
Nerez AISI 304/Oceľ
Zinok
Osový rozostup
90mm
Skrutka do dreva so zápustnou hlavou, nerezová, AISI304, 5x35 A-DIN 7505A 5x35